Woonzorgcentrum Vesalius en Dagverzorging Brasschaat werd op zaterdag officieel de eerste schop in de grond gestoken voor een nieuw gebouw. Dat haalde zelfs Het Nieuwsblad en de Gazet Van Antwerpen. Meer dan 200 mensen kwamen langs voor de rondleidingen, infomarkt, mobiele boerderij en frietkraam. Assistentiewoningen Prins Kavelhof vierden hun 10-jarig bestaan met een volle zaal voor Jean Bosco Safari. Daarnaast volgden meer dan 120 mensen een rondleiding en genoten bijna 200 mensen van een feestmenu. Radio Park maakte twee dagen radio van op de site en ontving heel wat gasten.
Feesteditie van de Dag van de Zorg '26 deed zoveel deugd
Tijdens het weekend van 14-15 maart maakten we van de 15e editie van de Dag van de Zorg iets speciaals. Op maar liefst 6 locaties beleefden bezoekers en medewerkers een geweldig tweedaags feest.
Blik terug op het Dag van de Zorg-weekend van:
Vesalius, Prins Kavelhof en De Kaveltafel in Brasschaat
Ik was wat verlegen om hem aan te spreken, maar ben zo blij dat ik het uiteindelijk gedaan heb. De foto van ons samen is een mooi aandenken aan een fijn gesprek na een fantastisch optreden.
Felix Brouwershof in Onze-Lieve-Vrouw-Waver
In dienstencentrum en assistentiewoningen Felix Brouwershof genoten mensen van een extra feestelijke lunch en een interessante rondleiding door de flats. Muzikale topper in de namiddag van John Leo, winnaar van The Voice Senior.
Goeleven in Laakdal
In assistentiewoningen Goeleven werd de 10e verjaardag gevierd. Na het officiële gedeelte werd de feesttaart aangesneden.
Normaal doe ik dit niet, maar het was mijn beste beslissing om vandaag te komen: lekkere hapjes en drankjes en de zingende ober was geweldig!
Arthur in Sint-Genesius-Rode
5 jaar assistentiewoningen Arthur vraagt om een vleugje magie, dus kwam meester-goochelaar Guinelli langs. Ook hier werd na het officiële moment gekloken op het jubileum met bewoners, vrienden, familie en buurtbewoners.
Botanic in Puurs-Sint-Amands
5 jaar geleden openden dienstencentrum en assistentiewoningen Botanic de deuren, en dat werd gevierd op de Dag van de Zorg met onder meer een extra feestelijk lunchmenu, meester-goochelaar Guinelli en John Leo. Ook was er heel wat interesse van de stand van zorgwinkel De Schakel.
Margareta in Mechelen
In assistentiewoningen Margareta werd er officieel een lintje geknipt voor de officiële opening van de site. Aanwezigen grepen de kans om een flat te bezoeken. Voor een streepje muziek zorgde ‘human jukebox’ Danny Wuyts.